Oyun Bilgisayarı

Oyun bilgisayarı seçerken aklınızda bulunması gereken noktalar

Günümüzdeki birçok oyun yüksek donanımlara, soğutma sistemlerine ve güç kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanında çok hızlı değişen teknolojilere uygun olarak alınan oyun bilgisayarının geliştirilebilir ve genişletilebilir olması çok önemlidir. Ne yazık ki standart masaüstü bilgisayarlar bu ihtiyaçlara cevap vermeyebilir. Bu nedenle özellikle son yıllarda oyun bilgisayarı kategorisi doğmuştur.

Oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için özelleştirdiğiniz masaüstü bilgisayarınızın sadece birinci sınıf işlemci, anakart, ram vb. bileşenlerle donatılmış olması yetmez. Bu bileşenlerin uyumlu çalışması da çok önemlidir. Her bileşen özenle seçilmelidir. Oyun bilgisayarınızdan alacağınız performans sistemdeki en zayıf bileşen kadar güçlüdür.
Oyun bilgisayarı alma amacınız nedir?

Her yolculuğa çıkarken olduğu gibi oyun bilgisayarı alırken de yapılacak ilk şey, gerçek hedefin ne olduğunu anlamaktır. İşte göz önünden bulundurmanız gereken birkaç madde…

  • Belirli bir oyunu mu oynacağım, yoksa bir çok oyunu deneyimleyeceğim
  • Oynacağım oyun veya oyunlar hangileri
  • Bu oyunlar grafik olarak zorlu oyunlar mı
  • Gelecek yıllarda da güçlü donanın gerektiren oyunlar oymama olanak vermeli mi
  • Bilgisayarımı oyun dışıda yayın, video montajı gibi işlerde kullanacak mıyım 
  • Sık seyahat ediyor muyum, dışarda oyun oynamak ister miyin, yoksa genellikle evde mi oyun oynayacağım

Gaming PC; tek tıkla işlemler başlasın

Oyun bilgisayarları için sunduğumuz hazır sistemler ile her zaman yenilikçi ve zamandan tasarruf ettiren özellikleri bir arada bulunduruyoruz. Taleplerinize en uygun çözümleri sunarak gereksinimlerinize en uygun sonuçları arz eden firmamız, oyun için hazır sistem avantajıyla istediğiniz oyuna hemen başlamanıza olanak tanıyor. Fiyat ve kullanım avantajına sahip olan hazır sistemler, zamandan da büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor. 

Bütün Marka ve Model Oyun Bilgisayarı Dizilimi için bizi arayıp önbilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon: 0416 216 14 05